Styczeń w szkole

 • Zakończył się I semestr nauki w naszej szkole. Pierwsze podsumowanie to dla uczniów
  i rodziców czas na spostrzeżenia i motywacja do dalszej nauki. Przypominamy,
  że w tym roku, każdy semestr musi być zaliczony przynajmniej na ocenę dopuszczającą.

 • W styczniu kilkoro uczniów z klasy 2B uczestniczyło w warsztatach filmowych po to,
  by już niedługo stworzyć swój własny film. Będzie to etiuda filmowa z akcentem literackim.

 • W dniach 16-18 stycznia odbyły się próbne egzaminy dla klas trzecich.

 • peg2018.jpg

 • Uczniowie klas drugich uczestniczyli w warsztatach z profilaktyki uzależnień.
  Tematem zajęć były dopalacze.

 • Jeszcze gimnazjaliści a już słuchacze wykładu na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego!!! Tak klasa II A spędzała czas 16 stycznia. Był wykład o konstruktywizmie, rozwiązywanie zagadek w komnacie tajemnic i zwiedzanie niezwykłego gmachu
  o szklanych podłogach.

 • Troje uczniów z naszej szkoły zwiedziło jedną z najstarszych uczelni filmowych na świecie! Łódzką filmówkę, czyli Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną
  i Teatralną. Odbyło się to w ramach międzyszkolnego projektu „Literatura i film”.

 • 20180123_132426 (640x360).jpg
 • „Piżamowy dzień” w naszej szkole. Uczniowie, którzy przebrali się w nocną odzież nie byli pytani w dniu 24 stycznia. Na korytarzach pojawiła się zebra, krówka i inne zaspane stworzenia. Gratulujemy fajnego pomysłu i czekamy na dalsze propozycje.
  pizama1 (640x480).jpg

 • W ostatni dzień przed feriami zimowymi odbyły się warsztaty zawodoznawcze dla dziewcząt z klas trzecich. Zajęcia prowadzone były przez pracownika i uczennice Łódzkiej Szkoły Mody, Kosmetologii i Fryzjerstwa ANAGRA.

 • Życzymy wszystkim udanych zimowisk :)