Kwiecień w szkole

• Najważniejszym wydarzeniem tego miesiąca były egzaminy klas 3. To podsumowanie trzech lat nauki i możliwość wyboru dalszej drogi kariery. Przypominamy, że informacje na temat elektronicznego naboru do szkół ponadgimnazjalnych znajdują się w zakładce ”Rekrutacja”.
    eg1.jpg

• W szkole była prowadzona akcja zbiórki pluszaków w porozumieniu z Fundacją „Dziewczynka z zapałkami”. Zabawki zostały przekazane potrzebującym dzieciom.

• Odbyły się zajęcia wynikające z Szkolnego Programu Wychowawczo-Profilaktycznego dotycząca tematyki zdrowego stylu życia bez alkoholu. W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas drugich.

• Gazeta Wyborcza we współpracy z UMŁ i ŁCDNiKP przeprowadziła w naszej szkole warsztaty dla klas trzecich.

• Paryż, Monachium, San Paulo, Londyn i Łódź to miejsca gdzie można było wybrać się na światową wystawę „Leonardo da Vinci – Energia Umysłu”. Skorzystali z tego uczniowie klasy 3B.
    IMG_20180427_115846 (394x640).jpg